Statystyki katalogu

Szczegółowe informacje o katalogu
  • W katalogu mamy dodanych: 405 stron www, oraz: 17 kategorii aktywnych a w nich: 78 podkategorii. Witryn oczekujących na dodanie: 0, obcenie online jest: 5 użytkoników. Ostatnio moderowano katalog: 27 07 2018. Serdecznie zapraszamy do dodawania swoich stron.
MN Media

Regulamin:

Regulamin katalogu http://tytanseo.pl/


1. Każdy użytkownik może zgłosić dowolną ilość stron internetowych do http://fireseo.pl/

2. Administrator katalogu http://tytanseo.pl/ zastrzega sobie prawo do usuwania stron internetowych, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym. Z Katalogu usuwane będą strony erotyczne, pornograficzne, wzywające do nienawiści rasowej, strony z używkami dopalaczami oraz wszelkie inne strony o treściach wulgarnych.

3. Administrator usuwać będzie również z katalogu wpisy generowane automatycznie z synonimów, wpisy z błędami ortograficznymi.

4. Do katalogu nie można dodawać podstron oraz stron internetowych, które są dopiero w budowie.

5. Treść strony internetowej musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona strona.

6. Do katalogu dodawane są wyłącznie strony polskie z polską domeną.

7. Do katalogu przyjmowane są strony firm, które oferują swoje usługi na terenie Polski.

8. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Administrator katalogu http://tytanseo.pl/ zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników.

9. Administrator katalogu http://tytanseo.pl/ zastrzega sobie prawo do ingerencji w tytuły i opisy umieszczanych w katalogu.

10. Każda osoba zgłaszająca własną witrynę do http://tytanseo.pl/ , publikuje ją na własną odpowiedzialność.

11. Administrator katalogu http://tytanseo.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie treści zamieszczone na stronach osób zgłaszających. Za naruszenie praw autorskich przez osobę zgłaszającą własną witrynę do katalogu http://tytanseo.pl/ , poprzez użycie na stronie treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób, odpowiedzialność ponosi wyłącznie osoba zgłaszająca.

12. Nie przyjmujemy do katalogu http://tytanseo.pl/ : katalogów stron, katalogów firm.

13. Zgłoszenie strony do http://tytanseo.pl/ równoznaczne jest z akceptacją regulaminu.
MN Media