Statystyki katalogu

Szczegółowe informacje o katalogu
  • W katalogu mamy dodanych: 432 stron www, oraz: 17 kategorii aktywnych a w nich: 78 podkategorii. Witryn oczekujących na dodanie: 1, obcenie online jest: 7 użytkoników. Ostatnio moderowano katalog: 25 06 2019. Serdecznie zapraszamy do dodawania swoich stron.
MN Media

Pozycjonowanie mińsk

  • ID: 57
  • URL: mnmedia.pl
  • Kliknięć: 38
  • Wyświetleń: 1018
  • CTR: 3.73%
Aby nasza witryna internetowa posiadała bardzo dużo odwiedzin musi być jej zapewniona bardzo dobra reklama. W dzisiejszych czasach najpopularniejszą formą reklamy jest pozycjonowanie. Przykładowo jeżeli mamy działalność gospodarczą w Mińsku Mazowieckim to szukamy firmy która oferuje pozycjonowanie Mińsk Mazowiecki wówczas na pewno nasza strona będzie odpowiednio wypozycjonowana ponieważ lokalne firmy najlepiej znają swój rynek. Najgorzej oczywiście pozycjonować w dużych miastach takie jak np. Warszawa, Kraków, czy Wrocław wtedy za naprawdę trudne frazy będziemy musieli sporo zapłacić, ale w dłuższej perspektywie ta inwestycja na pewno nam się opłaci. Polecam wszystkim swoje własne usługi pozycjonerskie. Bardzo ważne jest również, aby nasza strona była napisana zgodnie z wytycznymi Google. Wielu pozycjonerów uważa że sama optymalizacja strony może zagwarantować naprawdę wysokie pozycje w wynikach Google. Sam zresztą również uważam że dobra optymalizacja stron i przede wszystkim oryginalny kontent to połowa drogi do sukcesu druga połowa.

Samym pozycjonowaniem stron zajmuję się już prawie 5 lat i moja wiedza pozwala mi pozycjonować nawet naprawdę trudne frazy. Mam nadzieję że w najbliższych latach w dalszym ciągu zajmować będę się pozycjonowaniem ponieważ praca ta przynosi mi sporo satysfakcji, a co najważniejsze sporo mogę na niej zarobić. Prywatnie lubię oprócz pozycjonowania stron stawiać własne płatne precle i katalogi stron, które również przynoszą mi sporo kasy. Zdecydowanie mniej lubię pisać nowe strony, a najgorsze co dla mnie jest to zajmowanie się grafiką komputerową. Jeżeli robię już jakąś stronę internetową to nie skupiam się na grafice tylko na tym, aby była ona w pełni zgodna z wszystkimi najnowszymi wytycznymi google. Chcę, aby każda wypozycjonowana przeze mnie witryna internetowa była odpowiednio zoptymalizowana i aby proces jej pozycjonowania przebiegał naprawdę sprawnie.
  • Ocena: 3.4/10 (54 głosów)

MN Media